24 листопада

Поле орали за... хрін

Члени сільгоспкооперативу «Малиновий мед», що на території села Подове Новотроїцького району, зуміли в оптимальні строки зорати 17-гектарне поле. Цей наділ кооператив орендує. На ньому планується висіяти на зиму (вперше за новою для району технологією) соняшник.

І не було б у цьому нічого дивного, якби бджолярі мали хоча б необхідну для цього техніку або гроші. Виручив кооператорів... хрін. Цією рослиною була забур’янена орендована земля. Власники наділів допомогли зібрати корінці. Їх очистили й продали за доволі пристойні гроші – 2 тисячі гривень. На них придбали пальне, взяли в оренду трактор з інвентарем. Таким чином і зорали наділи, які за кілька років «гуляння» перетворилися в цілину.