На Херсонщині створять Обласну лікарню відновлювального лікування

Про це під час засідання колегії обласної державної адміністрації більш докладно розповіла керівник комунального підприємства «Оберіг» Вікторія Вагнєр.

Так, новий медичний заклад буде створено на базі ліквідованої ДЗ «Відділкова лікарня станції Херсон ДП «Одеська залізниця».

«Такої лікарні відновлювального лікування на півдні України ще немає. В ній обслуговуватимуться усі військовослужбовці й демобілізовані бійці АТО. Медичні працівники надаватимуть лікувальні й профілактичні послуги, проводитимуть операції», – сказала Вікторія Вагнєр.

Також вона зазначила, що програму створення Обласної лікарні відновлювального лікування розробляли разом із Українською військово-медичною академією та Міністерством оборони України.

«Вже розроблений статут, складений штатний розпис й отримано додаткове фінансування. Нам вдалося створити реєстр бійців, яким необхідна медична допомога. На сьогодні 1800 демобілізованих потребують реабілітації, – поінформувала керівники КП «Оберіг». – Зараз ми намагаємося отримати співфінансування від Міністерства оборони й Верховної Ради України, тому що лікарня відповідно до свого проекту буде спроможна надавати необхідні медичні послуги військовослужбовцям та демобілізованим бійцям АТО з усієї України».